Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

 Bratislavské intervenčné rádiologické dni 2015 - prestížne školiace podujatie

Pozrite si v predstihu upútavku na prestížne podujatie, jediné svojho druhu na Slovensku, ktoré organizujeme spolu s našimi partnermi. Bratislavské intervenčné rádiologické dni 2015 - 6. endovaskulárne sympózium sa uskutoční v dňoch 16. až 18. apríla 2015 na pôde NÚSCH, a. s. !

Na prehrávanie videa je potrebný Flash Player.

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Oznam pre pacientov a ich ošetrujúcich lekárov

Vážení pacienti, ctení kolegovia,
ďakujeme Vám za Váš záujem o vyšetrenie v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH, a. s.). Vzhľadom na limitovanú kapacitu nášho zdravotníckeho zariadenia z hľadiska personálneho, priestorového i časového, je elektívne odborné vyšetrenie v NÚSCH, a. s. možné na základe písomnej požiadavky odborného lekára (alebo nemocničného lekára v prípade hospitalizovaných pacientov) so zdôvodnením žiadosti o vyšetrenie. Toto odporúčanie odošle daný špecialista poštou na adresu: Ambulantné oddelenie NÚSCH, a. s., Pod Krásnou hôrkou 1, 833 48  Bratislava, faxom: 02/59320287 alebo emailom na adresu: ambulancie@nusch.sk. Ďalší postup závisí od informácií uvedených v žiadosti. Termín vyšetrenia oznámime pacientovi, prípadne lekárovi telefonicky.

Na vyšetrenie si prineste:

  • odporúčanie od špecialistu,
  • preukaz poistenca,
  • občiansky preukaz,
  • zdravotnú dokumentáciu (alebo adekvátny výpis).

Ďakujeme za porozumenie.

Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a. s. si pripísalo ďalšie prvenstvo

21. 1. 2015

Malá Hanka je prvou pacientkou na svete, ktorá bola operovaná na základe modelu srdca z 3D tlačiarne, ktorý vyrobili dvaja medici v Bratislave - Tomáš Havran a Maroš Čižmár. Operačný tím viedol MUDr. Matej Nosáľ, primár Kardiochirurgického oddelenia Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. .

Vianočné posedenie Kardioklubu pri NÚSCH, a. s.

9. 12. 2014

Vo štvrtok 11. decembra 2014 sa o 15.00 hod. v reštaurácii Istropolis v Bratislave uskutoční tradičné vianočné posedenie pre členov Kardioklubu pri NÚSCH, a. s. . Spoločné posedenie spríjemní a sviatočnú atmosféru umocní kultúrny program.

Naše detičky z Detského kardiocentra prišli na Mikuláša navštíviť herci Zuzana Krónerová, Ján Koleník a hokejista Miroslav Lažo

5. 12. 2014

V piatok 05. decembra 2014 o 14.00 hod. sa v zasadačke (na 5. poschodí) Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. uskutočnila Mikulášska besiedka s veľkým srdcom pod záštitou herečky Zuzany Krónerovej. Detičky prišli potešiť aj ďalšie osobnosti: hviezda seriálu Panelák Ján Koleník a hokejista Miroslav Lažo. Nechýbalo ani tradičné Divadielko a samozrejme Mikuláš, Anjel a Čert.

Miroslav Lažo, bývalý hokejista daroval 10.000 eur Detskému kardiocentru, pracovisku NÚSCH, a. s.

10. 11. 2014

Správca Nadácie Vaša Nádej, bývalý hokejista Slovana Bratislava Miroslav Lažo, daroval Detskému kardiocentru (DKC), pracovisku NÚSCH, a. s. 10.000 eur. Finančný dar si symbolickým šekom dnes prevzali Ing. Mongi Msolly, MBA, generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. a DKC, pracoviska NÚSCH, a. s.; MUDr. Marián Hrebík, MPH, námestník generálneho riaditeľa a primár Kardiologického oddelenia DKC; MUDr. Pavol Kunovský, PhD., MBA, primár JIS Kardiologického oddelenia DKC a PhDr. Oľga Sekaninová, námestníčka pre ošetrovateľstvo pre obe pracoviská.

História noviniek »

Späť na začiatok