Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

NÚSCH, a. s. BRATISLAVA je TOP NEMOCNICA NA SLOVENSKU! ĎAKUJEME!


NOVÉ SRDCE

Vo štvrtok 18. februára 2016 odvysiela v premiére RTVS - Slovenská televízia o 16.25 hod. na Dvojke reláciu Ambulancia - Nové srdce (transplantácia srdca). Nenechajte si ujsť tento krásny dokument natočený srdcom! NÚSCH, a. s. ďakuje celému štábu RTVS za profesionálny prístup a spoluprácu!


 VÝSTAVA GORDANY TURUK

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice pozrieť ďalšiu výstavu, tentokrát z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Naša záchranná misia v Keni opäť úspešná, detské srdiečka dostali nový život

2. 2. 2016

V Keni sa ročne narodí 3500 detí s vrodenou chybou srdiečka. Tím zostavený zo špecialistov z Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. z Bratislavy a z Prahy navštevuje nemocnicu The Mater Hospital v Nairobi od roku 2011, aby pomohol operovať deti s perspektívou na kvalitný život a zároveň odovzdal vedomosti a skúsenosti tamojšiemu personálu. Tentokrát zachytil tieto momenty svojim fotoobjektívom fotograf Ján Husár.

7. ročník prestížnych Bratislavských intervenčných rádiologických dní so zahraničnými hosťami

27. 1. 2016

V dňoch 14. a 15. apríla 2016 sa v konferenčných sálach NÚSCH, a. s., (-2. poschodie) uskutoční 7. ročník Bratislavských intervenčných rádiologických dní (BIRD) s medzinárodnou účasťou. Účastníci prestížneho endovaskulárneho sympózia sa môžu tešiť na moderované priame prenosy počas celého dňa, panelové diskusie, simulátory intervenčných techník, praktické workshopy a hands-on tréningy, plánovanie endovaskulárnej liečby a ďalšie zaujímavé témy. Záštitu nad podujatím prevzal Ing. Mongi Msolly, MBA, generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. .

Zdravotné sestry NÚSCH, a. s. proti fajčeniu už v akcii

8. 1. 2016

NÚSCH, a. s. prevzal záštitu nad medzinárodným projektom: Edukácia zdravotných sestier pri odvykaní  pacientov od závislosti na tabaku. V týchto dňoch projekt naberá ďalšie reálne kontúry. Sestry sa môžu zapojiť do vzdelávacieho programu v rámci dvoch, voľne prístupných internetových vysielaní, ktoré im pomôžu osvojiť si najlepšie spôsoby, ako pomáhať fajčiarom prestať fajčiť. Na stránke je takisto možnosť stiahnuť si potrebné materiály.

Pacienti nám prideli 1. miesto v prieskume spokojnosti. Ďakujeme!

13. 11. 2015

NÚSCH, a. s. dostal od pacientov ohodnotenie Top nemocnica na Slovensku! V prieskume Všeobecnej zdravotnej poistovňe sa NÚSCH, a. s. z hľadiska spokojnosti pacientov umiestnil na 1. mieste! Ďakujeme!

História noviniek »

Späť na začiatok