Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

 Bratislavské intervenčné rádiologické dni 2015 - prestížne školiace podujatie

Máme za sebou už 6. ročník prestížneho endovaskulárneho sympózia Bratislavské intervenčné rádiologické dni - BIRD 2015.  Tento moderný a mimoriadne náročný odbor si získava čoraz viac priaznivcov, čo je určite pozitívna správa do budúcnosti. Ďakujeme všetkým, ktorí sa BIRD 2015 zúčastnili a podporili ho! Priatelia, dovidenia o rok!

Viac informácií o podujatí BIRD 2015...

POĎAKOVANIE!

Ďakujeme všetkým zamestnancom NÚSCH, a. s. a pacientom, ktorí sa dňa 27. marca 2015 zapojili a finančne prispeli počas Dňa narcisov na dobrú vec. Úprimne a zo srdca ďakuje aj Liga proti rakovine a jej prezidentka Eva Siracká.

 

DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Osobnosťou roka SKVIR sa stal prof. MUDr. Jozef Mašura, CSc., FESC, FSCAI z Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s.

27. 4. 2015

Osobnosťou roka Slovenskej spoločnosti kardiovaskulárnej a intervenčnej rádiológie sa stal prof. MUDr. Jozef Mašura, CSc., FESC, FSCAI, prednosta a primár Oddelenia funkčného vyšetrovania Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. . Toto prestížne ocenenie získal za rok 2014 v rámci Bratislavských intervenčných rádiologických dní 2015.

Vrodené srdcové chyby u detí. Sledujte v utorok 28. apríla 2015 o 21.35 hod. STV Dvojku

27. 4. 2015

V utorok 28. apríla 2015 o 21.35 hod. odvysiela RTVS - Slovenská televízia Dvojka reláciu Ambulancia na tému: Vrodené srdcové chyby u detí. K problematike bude hovoriť MUDr. Matej Nosáľ, primár Kardiochirgického oddelenia Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. . Sledujte nás a dozviete sa viac!

Prof. Viliam Fischer už nie je zamestnancom NÚSCH, a. s.

20. 4. 2015

Prof. MUDr. Viliam Fischer, CSc., FICS, kardiochirurg ukončil pracovný pomer v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a. s. so sídlom v Bratislave k 20. aprílu 2015. Od tohto dátumu už nie zamestnancom NÚSCH, a. s. . 

K medializovanému prípadu nášho zamestnanca

9. 4. 2015

Prof. Viliam F., kardiochirurg požiadal o ukončenie pracovného pomeru v Národnom ústave srdcových a cievnych chorob, a. s. k 20. aprílu 2015, čomu zamestnávateľ vyhovel. Týmto dátumom prestáva byť zamestnancom NÚSCH, a. s. . V NÚSCH, a. s. pracoval len na dve desatiny pracovného úväzku.

História noviniek »

Späť na začiatok