Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

NÚSCH, a. s. je TOP NEMOCNICA NA SLOVENSKU! ĎAKUJEME!

 

VÁŽENÍ PACIENTI A NÁVŠTEVNÍCI!

Pacienti majú počas hospitalizácie možnosť navštíviť záhradu NÚSCH, a. s., kde je možné sa poprechádzať, prípadne si odpočinúť na lavičkách. Informácie o tejto možnosti Vám poskytne personál príslušného oddelenia.

 

VÝSTAVA GORDANY TURUK

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice pozrieť ďalšiu výstavu, tentokrát z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Pacienti nám prideli 1. miesto v prieskume spokojnosti. Ďakujeme!

13. 11. 2015

NÚSCH, a. s. dostal od pacientov ohodnotenie Top nemocnica na Slovensku! V prieskume Všeobecnej zdravotnej poistovňe sa NÚSCH, a. s. z hľadiska spokojnosti pacientov umiestnil na 1. mieste! Ďakujeme!

Zachraňujeme deti choré na srdiečko v ďalekej Afrike

13. 11. 2015

Od 19. do 31. októbra 2015 sa uskutočnil 4. ročník lekárskeho projektu v nemocnici The Mater Hospital, Nairobi. Projektu sa zúčastnili zástupcovia Detského kardiocentra (DKC), pracoviska NÚSCH, a. s. v Bratislave a Kardiocentra FN Motol, Praha. Slovenskú časť misie reprezentovali sestry DKC Miroslava Hargašová a Katarína Galatová, perfuziologička Renáta Sklenárová a anesteziologička MUDr. Zuzana Hrubšová.

Intenzívna starostlivosť v detskej kardiológii vychádza v komplexnej publikácii

12. 11. 2015

Intenzívna starostlivosť v detskej kardiológii je názov publikácie, ktorá práve vychádza a je venovaná problematike intenzívnej starostlivosti o deti s vrodenými a získanými ochoreniami srdiečka. Autorkou učebnice je doc. MUDr. Ľubica Kováčiková, PhD., primárka Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. a kolektív.

Zdravotné sestry NÚSCH, a. s. budú pomáhať pacientom zbaviť sa závislosti od tabaku

10. 11. 2015

Zdravotné sestry NÚSCH, a. s. sa rozhodli pomáhať pacientom závislým na tabaku - odnaučiť ich od tohto zlozvyku. Na túto tému budú diskutovať 02. decembra 2015 v čase od 14.00 do 16.00 hod. v konferenčných sálach NÚSCH, a. s. (-2.poschodie). Odborný seminár "Úloha sestry v manažmente pacientov s kardiovaskulárnym ochorením závislých na tabaku" je súčasťou medzinárodného projektu, ktorý nesie názov: Edukácia zdravotných sestier pri odvykaní pacientov od závislosti na tabaku. NÚSCH, a. s. prevzal nad týmto projektom aktívnu záštitu.

História noviniek »

Späť na začiatok