Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

Bratislavské intervenčné rádiologické dni

27. - 28. apríl 2017!

Exkluzívna upútavka pre návštevníkov našej stránky.

Na prehrávanie videa je potrebný Flash Player.
 
BIRD 2017

NÚSCH, a. s. BRATISLAVA je TOP NEMOCNICA NA SLOVENSKU! ĎAKUJEME!

 

POĎAKOVANIE!

Zo srdca ďakujeme všetkým zamestnancom NÚSCH, a.s. a širokej verejnosti, ktorí v stredu 12. októbra 2016 prišli darovať krv! Prispeli tak k záchrane života našich pacientov!

 

NOVÉ SRDCE

Pozrite si krásny dokument, ktorý natočila RTVS - Slovenská televízia v NÚSCH, a. s. . Premiéru mal 18. februára 2016 - Ambulancia - Nové srdce (transplantácia srdca) NÚSCH, a. s. ďakuje celému štábu RTVS za profesionálny prístup a spoluprácu!


 VÝSTAVY GORDANY TURUK a SRDCE PRE KEŇU

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice dve krásne výstavy. Stálu výstavu z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Druhú výstavu Srdce pre Keňu sme pre veľký úspech predĺžili, a je možné si ju pozrieť do konca októbra 2016. Viac sa dočítate v Novinkách. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

IX. Angiologický deň NÚSCH, a. s.

24. 10. 2016

V piatok 25. novembra 2016 sa na pôde NÚSCH, a. s. v konferenčných sálach (-2. poschodie) uskutoční IX. Angiologický deň. Hlavnými témami budú: diagnostické otázky, farmakologické postupy a endovaskulárne riešenia. Koordinátorom odborného programu je doc. MUDr. Juraj Maďarič, PhD., primár Oddelenia kardiológie a angiológie a Oddelenia intenzívnej angiológie NÚSCH, a. s. .

Spoločne dajme dekubitom: STOP! Pridajte sa k nám 14. novembra 2016.

21. 10. 2016

V pondelok 14. novembra 2016 sa na pôde Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a. s. a Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. od 8.00 do 14.00 hod. uskutoční prvý workshop o problematike preležanín. Pre širokú verejnosť je pripravený bohatý edukačný program.

Detičky choré na srdiečko zachraňujeme aj v Maroku. Naša prvá misia bola úspešná.

20. 10. 2016

V rámci programu MEDEVAC realizovaného Ministerstvom vnútra ČR sa v dňoch 18. až 30. septembra 2016 uskutočnila prvá slovenská a česká kardiochirurgická misia v nemocnici Centre Hospitalier Universitaire Hassan II vo Fese v Maroku. Za slovenskú stranu sa misie zúčastnili lekári a sestry z Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. Cieľom projektu boli operácie detí so zložitými vrodenými ochoreniami srdca.

Zlatá medaila pre nášho kolegu prof. MUDr. Vasiľa Hricáka, PhD., FESC

18. 10. 2016

Prof. MUDr. Vasiľ Hricák, PhD., FESC, primár Oddelenia akútnej kardiológie - koronárnej starostlivosti Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a. s. získal ďalšie významné ocenenie. V týchto dňoch mu Slovenská lekárska spoločnosť (SKS) udelila Zlatú medailu za zásluhy o SKS.

História noviniek »

Späť na začiatok