Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

NÚSCH, a. s. BRATISLAVA je TOP NEMOCNICA NA SLOVENSKU! ĎAKUJEME!


Vážení pacienti a návštevníci!

Želáme Vám krásne a pohodové leto bez ujmy na zdraví! Všetkým prajeme príjemnú dovolenku a prázdniny so šťastným návratom domov. Ďakujeme za Vašu priazeň! Kolektív NÚSCH, a. s. .


NOVÉ SRDCE

Pozrite si krásny dokument, ktorý natočila RTVS - Slovenská televízia v NÚSCH, a. s. . Premiéru mal 18. februára 2016 - Ambulancia - Nové srdce (transplantácia srdca) NÚSCH, a. s. ďakuje celému štábu RTVS za profesionálny prístup a spoluprácu!


 VÝSTAVY GORDANY TURUK a SRDCE PRE KEŇU

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice dve krásne výstavy. Stálu výstavu z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Druhú výstavu Srdce pre Keňu sme pre veľký úspech predĺžili, a je možné si ju pozrieť do konca júla 2016. Viac sa dočítate v Novinkách. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a. s. dostalo od Veľvyslanectva USA v SR dar

2. 7. 2016

Veľvyslanectvo USA v SR so sídlom v Bratislave venovalo Detskému kardiocentru, pracovisku NÚSCH, a. s. zariadenie pre multimediálne diaľkové spojenia umožňujúce videokonferencie medzi medicínskymi odborníkmi.

V auguste privítame kenských zdravotníkov na trojtýždňovej stáži

1. 7. 2016

Od 08. do 28. augusta 2016 privítame na pôde Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. zdravotný personál z Kene z nemocnice The Mater Hospital v Nairobi. Dve zdravotné sestry z Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny - Jane Kerubo Mogambi a Lydiah Nyawira Karanja, jedna inštrumentárka - Eunice Andiva Libuko a jeden perfuziológ - Mathias Ndeta Maina absolvujú v našej detskej nemocnici trojtýždňovú stáž.

IX. Angiologický deň NÚSCH, a. s. - prvá informácia

20. 6. 2016

V piatok 25. novembra 2016 sa na pôde NÚSCH, a. s. v konferenčných sálach (-2. poschodie) uskutoční IX. Angiologický deň. Hlavnými témami budú: diagnostické otázky, farmakologické postupy a endovaskulárne riešenia. Koordinátorom odborného programu je doc. MUDr. Juraj Maďarič, PhD., primár Oddelenia kardiológie a angiológie a Oddelenia intenzívnej angiológie NÚSCH, a. s. .

NÚSCH, a. s. sa po štvrtýkrát zapojil do projektu Naše mesto 2016

6. 6. 2016

V piatok 10. júna 2016 sa NÚSCH, a. s. už po štvrtýkrát zapojí do projektu Naše mesto 2016, tentoraz pod názvom Zo srdca našim pacientom. Dobrovoľníci, ktorí sa k nám prihlásili, v rámci areálu NÚSCH, a. s. a jeho okolia vysadia nové rastlinky, vyplienia burinu, postarajú sa o údržbu záhrady.

História noviniek »

Späť na začiatok