Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

Bratislavské intervenčné rádiologické dni

27. - 28. apríl 2017!

Exkluzívna upútavka pre návštevníkov našej stránky.

Na prehrávanie videa je potrebný Flash Player.

NÚSCH, a. s. BRATISLAVA je TOP NEMOCNICA NA SLOVENSKU! ĎAKUJEME!

 

NOVÉ SRDCE

Pozrite si krásny dokument, ktorý natočila RTVS - Slovenská televízia v NÚSCH, a. s. . Premiéru mal 18. februára 2016 - Ambulancia - Nové srdce (transplantácia srdca) NÚSCH, a. s. ďakuje celému štábu RTVS za profesionálny prístup a spoluprácu!


 VÝSTAVY GORDANY TURUK a SRDCE PRE KEŇU

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice dve krásne výstavy. Stálu výstavu z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Druhú výstavu Srdce pre Keňu sme pre veľký úspech predĺžili, a je možné si ju pozrieť do konca septembra 2016. Viac sa dočítate v Novinkách. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

NÚSCH, a. s. medzi ocenenými v TOP inováciách v zdravotníctve

23. 9. 2016

NÚSCH, a. s., pracovisko Detské kardiocentrum v kategórii - Kardiochirurgia - získalo jedno z ocenení v rámci ankety Zdravotníckych novín TOP inovácie, ktorú redakcia v júni tohto roka vyhlásila po prvýkrát. Zdravotnícke noviny tak nadviazali na úspešnú tradíciu ankety TOP lekári, ktorá skončila v roku 2015.

Stanovisko NÚSCH, a. s. k novému zníženiu cien maximálnych úhrad ŠZM zo strany VšZP s účinnosťou od 01. októbra 2016

23. 9. 2016

NÚSCH, a. s. zaslal emailom všetkým dodávateľom špeciálneho zdravotníckeho materiálu (ŠZM) žiadosť o úpravu cien v zmysle zverejneného materiálu. Predpokladáme, že stanovisko jednotlivých dodávateľov obdržíme v najbližších dňoch. Budeme rokovať s jednotlivými dodávateľmi s cieľom dosiahnutia týchto nových cien, ktoré VšZP stanovila s účinnosťou do 01. októbra 2016.

Svetový deň srdca 2016

13. 9. 2016

"SRDCE" je ústrednou témou tohtoročného Svetového dňa srdca, ktorý pripadne na štvrtok 29. septembra 2016. Srdce je hnacím motorom nášho tela, umožňuje nám milovať, smiať sa a žiť naplno. Stačí urobiť len niekoľko jednoduchých zmien, aby sa pozitívne dobíjalo a prispelo tak k trvalému zlepšeniu nášho zdravia!

Americkí odborníci na pľúcnu hypertenziu a pneumológiu navštívia naše Detské kardiocentrum

7. 9. 2016

V dňoch 19. až 30. septembra 2016 zavítajú do Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. špičkoví odborníci na pľúcnu hypertenziu a detskú pneumológiu Dr. Brian Hanna a Dr. Raezelle Zinman z Children´s Hospital of Philadelphia. Cieľom ich misie je podeliť sa s našimi kolegami so skúsenosťami v tejto problematike.

História noviniek »

Späť na začiatok