Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

Výročná správa

Výročná správa za rok 2012

 

VÁŽENÍ PACIENTI A NÁVŠTEVNÍCI!

Kolektív NÚSCH, a. s. Vám želá pohodové a krásne leto bez ujmy na zdraví! Užite si chvíle voľna, vody, slnka a príjemnej spoločnosti! Našich pacientov zároveň upozorňujeme, že počas hospitalizácie môžu na prechádzky využívať rozkvitnutú záhradu priamo v areály NÚSCH, a. s.!

DÁVAME DO POZORNOSTI!

Návštevníkov a pacientov NÚSCH, a. s. si dovoľujeme upozorniť, že fotografickú výstavu známeho slovenského fotoreportéra Vladimíra Benka pod názvom: Alexander Dubček, štátnik s ľudskou tvárou si pre veľký úspech môžu pozrieť počas celého leta! Veríme, že Vás táto výstava, ktorá prešla už niekoľkými európskymi hlavnými mestami zaujme a bude pre Vás prijemným osviežením v nemocničnom prostredí!

DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Oznam pre pacientov a ich ošetrujúcich lekárov

Vážení pacienti, ctení kolegovia,
ďakujeme Vám za Váš záujem o vyšetrenie v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH, a. s.). Vzhľadom na limitovanú kapacitu nášho zdravotníckeho zariadenia z hľadiska personálneho, priestorového i časového, je elektívne odborné vyšetrenie v NÚSCH, a. s. možné na základe písomnej požiadavky odborného lekára (alebo nemocničného lekára v prípade hospitalizovaných pacientov) so zdôvodnením žiadosti o vyšetrenie. Toto odporúčanie odošle daný špecialista poštou na adresu: Ambulantné oddelenie NÚSCH, a. s., Pod Krásnou hôrkou 1, 833 48  Bratislava, faxom: 02/59320287 alebo emailom na adresu: ambulancie@nusch.sk. Ďalší postup závisí od informácií uvedených v žiadosti. Termín vyšetrenia oznámime pacientovi, prípadne lekárovi telefonicky.

Na vyšetrenie si prineste:

  • odporúčanie od špecialistu,
  • preukaz poistenca,
  • občiansky preukaz,
  • zdravotnú dokumentáciu (alebo adekvátny výpis).

Ďakujeme za porozumenie.

Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Hokejisti HC Slovan Bratislava v rukách lekárov NÚSCH, a. s.

28. 7. 2014

V týchto dňoch absolvujú hokejisti HC Slovan Bratislava pravidelné lekárske prehliadky pod dozorom špecialistov NÚSCH, a. s. . Denne navštívia naše nemocničné zariadenie dvaja hráči. Nástup majú ráno o 7.00 hod., keď im odoberú vzorky krvi a následne absolvujú množstvo vyšetrení.

Anketa TOP lekári na Slovensku! Hlasujte za našich kolegov! Ďakujeme!

22. 7. 2014

Zdravotnícke noviny a Hospodárske noviny aj v tomto roku spustili projekt TOP lekári na Slovensku III. Lekári z NÚSCH, a. s. a Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. sú nominovaní v kategóriách: Kardiochirurgia, Rádiológia a Anesteziológia a intenzívna medicína. Hlasujte za našich kolegov! Ďakujeme!

Prof. MUDr. Vasiľ Hricák, MD, PhD., FESC získal ďalší certifikát

7. 7. 2014

Prof. MUDr. Vasiľ Hricák, MD, PhD., FESC, primár Oddelenia akútnej kardiológie - koronárnej starostlivosti NÚSCH, a. s. získal ďalší certifikát. Udelila mu ho európska asociácia Kto je kto. Stal sa tak čestným členom tohto združenia, pričom môže využívať všetky jej výhody a práva.

VII. Angiologický deň v NÚSCH, a. s.

25. 6. 2014

V piatok 26. septembra 2014 sa v NÚSCH, a. s. v konferenčných sálach (-2. poschodie) uskutoční VII. Angiologický deň Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a. s. . Koordinátorom odborného programu je MUDr. Juraj Maďarič, PhD., MPH, primár Oddelenia kardiológie a angiológie a Oddelenia intenzívnej angiológie.

História noviniek »

Späť na začiatok