Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

VÁŽENÍ PACIENTI A NÁVŠTEVNÍCI!

Je tu čas dovoleniek a prázdnin. Želáme Vám, aby ste prežili pohodové leto bez ujmy na zdraví, plné slnka, vody a oddychu. Pacienti majú počas hospitalizácie možnosť navštíviť záhradu NÚSCH, a. s., kde je možné sa poprechádzať, prípadne si odpočinúť na lavičkách. Informácie o tejto možnosti Vám poskytne personál príslušného oddelenia.

 

VÝSTAVA GORDANY TURUK

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice pozrieť ďalšiu výstavu, tentokrát z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Spomienka na Miška Dočolomanského

24. 8. 2015

V stredu 26. augusta 2015 uplynie už sedem rokov od smrti skvelého herca a človeka s veľkým a dobrým srdiečkom Miška Dočolomanského. Toto smutné výročie si NÚSCH, a. s. pripomína najmä z dôvodu, že Dočko, ako sme ho všetci familiárne volali mal niekoľkoročnú záštitu nad podujatím v Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a. s. pod názvom "Deň detí medzi srdiečkami" pri príležitosti MDD, ktorého sa aj aktívne zúčastňoval.

NÚSCH, a. s. úspešne použil u pacientov s pokročilým srdcovým zlyhávaním po prvýkrát v SR novú liečebnú metódu tzv. barostimuláciu

20. 7. 2015

Tím lekárov Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a. s. v Bratislave pod vedením doc. MUDr. Evy Goncalvesovej, CSc., FESC, primárky Oddelenia zlyhávania a transplantácie srdca NÚSCH, a. s. v spolupráci s odborníkmi zo zahraničia, ako prvý v Slovenskej republike, úspešne použil u pacientov s pokročilým srdcovým zlyhávaním novú liečebnú metódu tzv. barostimuláciu.

MUDr. Martin Kucharík, neurológ NÚSCH, a. s. bude hosťom relácie Teleráno v TV Markíza

16. 7. 2015

MUDr. Martin Kucharík, neurológ NÚSCH, a. s. bude v piatok 17. júla 2015 hosťom Telerána televízie Markíza. Témou je problematika zdravá a nezdravá klimatizácia a jej dopady na zdravie človeka. MUDr. M. Kucharík bude odpovedať aj na otázky divákov.

Naše srdiečka v Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a. s. dostali životne dôležité inkubátory

7. 7. 2015

V utorok 07. júla 2015 sa o 13.00 hod. v priestoroch Detského kardiocentra (DKC), pracoviska NÚSCH, a. s. uskutoční odovzdanie životne dôležitých inkubátorov pre naše malé srdiečka. Inkubátory od konateľa spoločnosti LIDL Ľubomíra Petríka formálne prevezmú Ing. Mongi Msolly, MBA, generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. a DKC doc. MUDr. Ľubica Kováčiková, PhD., primárka Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny DKC.

História noviniek »

Späť na začiatok