Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

Výročná správa

Výročná správa za rok 2012

 Bratislavské intervenčné rádiologické dni 2015 - prestížne podujatie

Pozrite si v predstihu upútavku na prestížne podujatie, jediné svojho druhu na Slovensku, ktoré organizuje NÚSCH, a. s. spolu s partnermi. Bratislavské intervenčné rádiologické dni 2015 - 6. endovaskulárne sympózium sa uskutočnia 16. až 18. apríla 2015!

 

DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Oznam pre pacientov a ich ošetrujúcich lekárov

Vážení pacienti, ctení kolegovia,
ďakujeme Vám za Váš záujem o vyšetrenie v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH, a. s.). Vzhľadom na limitovanú kapacitu nášho zdravotníckeho zariadenia z hľadiska personálneho, priestorového i časového, je elektívne odborné vyšetrenie v NÚSCH, a. s. možné na základe písomnej požiadavky odborného lekára (alebo nemocničného lekára v prípade hospitalizovaných pacientov) so zdôvodnením žiadosti o vyšetrenie. Toto odporúčanie odošle daný špecialista poštou na adresu: Ambulantné oddelenie NÚSCH, a. s., Pod Krásnou hôrkou 1, 833 48  Bratislava, faxom: 02/59320287 alebo emailom na adresu: ambulancie@nusch.sk. Ďalší postup závisí od informácií uvedených v žiadosti. Termín vyšetrenia oznámime pacientovi, prípadne lekárovi telefonicky.

Na vyšetrenie si prineste:

  • odporúčanie od špecialistu,
  • preukaz poistenca,
  • občiansky preukaz,
  • zdravotnú dokumentáciu (alebo adekvátny výpis).

Ďakujeme za porozumenie.

Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Miroslav Lažo, bývalý hokejista daroval 10.000 eur Detskému kardiocentru, pracovisku NÚSCH, a. s.

10. 11. 2014

Správca Nadácie Vaša Nádej, bývalý hokejista Slovana Bratislava Miroslav Lažo, daroval Detskému kardiocentru (DKC), pracovisku NÚSCH, a. s. 10.000 eur. Finančný dar si symbolickým šekom dnes prevzali Ing. Mongi Msolly, MBA, generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. a DKC, pracoviska NÚSCH, a. s.; MUDr. Marián Hrebík, MPH, námestník generálneho riaditeľa a primár Kardiologického oddelenia DKC; MUDr. Pavol Kunovský, PhD., MBA, primár JIS Kardiologického oddelenia DKC a PhDr. Oľga Sekaninová, námestníčka pre ošetrovateľstvo pre obe pracoviská.

Primárka NÚSCH, a. s. PharmDr. Jana Kubíková, PhD., MBA získala významné ocenenie za celoživotný prínos v prevencii nemocničných nákaz

4. 11. 2014

Primárka Oddelenia centrálnej sterilizácie NÚSCH, a. s. PharmDr. Jana Kubíková, PhD., MBA získala významné ocenenie za celoživotný prínos. Cenu si prevzala počas Svetového kongresu prevencie nemocničných nákaz, ktoré sa konalo 15. až 18. októbra 2014 v Prahe, na ktorom sa zúčastnili delegáti zo 65 krajín sveta.

Jubilejný dvadsiaty ročník Memoriálu prof. Ireny Jakubcovej

22. 10. 2014

V dňoch 13. a 14. novembra 2014 sa v konferenčných sálach NÚSCH, a. s. (-2. poschodie) uskutoční prestížny už XX. ročník Memoriálu prof. Ireny Jakubcovej, priekopníčky detskej kardiológie na Slovensku.

TOP Lekárom na Slovensku aj primár MUDr. Matej Nosáľ, PhD. z Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s.

29. 9. 2014

MUDr. Matej Nosáľ, PhD., primár Kardiochirurgického oddelenia Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a. s. získal 1. miesto v prestížnej ankete TOP lekári Slovenska III. v odbore Kardiochirurgia. Anketu vyhlásili Zdravotnícke noviny a Hospodárske noviny.

História noviniek »

Späť na začiatok