Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner
Hlavný banner

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH, a. s.) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev v súlade s najnovšími vedeckými a odbornými poznatkami kardiovaskulárnej medicíny. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou, opiera sa o 34-ročnú tradíciu. Chcem sa dozvedieť viac...

Od 01. 01. 2009 je súčasťou Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb aj Detské kardiocentrum.

VÁŽENÍ PACIENTI A NÁVŠTEVNÍCI!

Je tu čas dovoleniek a prázdnin. Želáme Vám, aby ste prežili pohodové leto bez ujmy na zdraví, plné slnka, vody a oddychu. Pacienti majú počas hospitalizácie možnosť navštíviť záhradu NÚSCH, a. s., kde je možné sa poprechádzať, prípadne si odpočinúť na lavičkách. Informácie o tejto možnosti Vám poskytne personál príslušného oddelenia.

 

VÝSTAVA GORDANY TURUK

Pacienti a návštevníci NÚSCH, a. s. si môžu v priestoroch našej krásnej nemocnice pozrieť ďalšiu výstavu, tentokrát z dielne svetoznámej autorky Gordany Turuk, ktorej životnou filozofiou je práca so sklom. Vystavené diela je možné si aj zakúpiť. Veríme, že naši pacienti sa budú cítiť ešte príjemnejšie. Zo srdca ďakujeme za Vašu priazeň!

 

 DARUJTE KRV! ĎAKUJEME!

Podstúpia Vaši rodinní príslušníci alebo známi v NÚSCH, a. s. operačný výkon alebo zákrok? Ak áno, dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás s prosbou o darovanie krvi! Pomôžete tak svojmu príbuznému alebo aj inému chorému pacientovi a budete sa spolupodieľať na záchrane jeho života. Informácie dostanete u príslušného lekára v ambulancii alebo na oddelení. Zo srdca ďakujeme! Sledujte: www.mojakrvnaskupina.sk.


Zašlite prázdnu SMS na číslo 872

Novinky

Naše srdiečka v Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a. s. dostali životne dôležité inkubátory

2. 7. 2015

V utorok 07. júla 2015 sa o 13.00 hod. v priestoroch Detského kardiocentra (DKC), pracoviska NÚSCH, a. s. uskutoční odovzdanie životne dôležitých inkubátorov pre naše malé srdiečka. Inkubátory od zástupcu spoločnosti LIDL formálne prevezmú Ing. Mongi Msolly, MBA, generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. a DKC doc. MUDr. Ľubica Kováčiková, PhD., primárka Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny DKC.

Pripísali sme si ďalšie prvenstvo - unikátnu úspešnú abláciu malého srdiečka 2-mesačného Tomáška

16. 6. 2015

NÚSCH, a. s. a Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a. s. si pripísalo ďalšie prvenstvo. Tím lekárov pod vedením prof. MUDr. Roberta Hatalu, CSc., prednostu Kliniky kardiológie a angiológie vykonal úspešnú abláciu 2-mesačného bábätka, ktoré sa narodilo s ťažkou arytmiou a mohlo dostať infarkt. Tejto téme bude venovaná tlačová beseda, ktorá sa uskutoční v stredu 17. júna 2015 o 11.00 hod. v konferenčných sálach (-2. poschodie) NÚSCH, a. s.

Transplantácia pľúc. Sledujte v utorok 16. júna 2015 o 21.35 hod. STV Dvojku

12. 6. 2015

V utorok 16. júna 2015 o 21.35 hod. odvysiela RTVS - Slovenská televízia Dvojka reláciu Ambulancia na tému: Transplantácia pľúc. K problematike bude hovoriť aj doc. MUDr. Eva Goncalvesová, CSc., FESC, primárka Oddelenia zlyhávania a transplantácie srdca NÚSCH, a. s a MUDr. Milan Luknár z OZaT NÚSCH, a. s.


NÚSCH, a. s. sa po tretíkrát zapojil do projektu Naše mesto 2015

10. 6. 2015

V piatok 12. júna 2015 sa NÚSCH, a. s. už po tretíkrát zapojí do projektu Naše mesto 2015, tentoraz pod názvom Z lásky k Vášmu srdcu. Do NÚSCH, a. s. sa zatiaľ prihlásilo deväť dobrovoľníkov, ktorí v rámci areálu vysadia nové rastlinky, vyplienia burinu, postarajú sa o úpravu okolia a údržbu záhrady. Niektorí z nich sa opäť stanú archivármi v našom ústavnom archíve.

História noviniek »

Späť na začiatok