Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

  • +421 (2) 59 320 111

Martin Babjak a Daniel Buranovský vystúpia na pôde nášho ústavu

Dňa 21. júla 2011 (štvrtok) o 18.00 hod. sa v konferenčnej sále na -2 poschodí v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s. (NÚSCH) uskutoční hudobný recitál dvoch popredných slovenských umelcov - operného speváka Martina Babjaka a klaviristu Daniela Buranovského.

Podujatie sa NÚSCH, a.s. rozhodlo zorganizovať z dôvodu spríjemnenia pobytu pacientov na nemocničnom lôžku. Koncert je takisto určený pre lekárov a celý zdravotnícky personál, aby sa aspoň takýmto spôsobom na chvíľu odreagovali od každodenných povinností, ktoré im toto náročné povolanie, resp. poslanie prináša.

Obaja umelci vystúpia na pôde NÚSCH, a.s. bez nároku na honorár.

Zo srdca ďakujeme!

Kto je Martin Babjak?

Martin Babjak je vynikajúci a úspešný slovenský operný spevák, ktorý hosťoval okrem domácich aj na svetových operných scénach vrátane USA a Švajčiarska. K jeho najúspešnejším postávam patrí Figaro v Barbierovi zo Sevilly, Alfonso v Donizettiho Favoritke, Čajkovského Eugen Onegin a množstvo ďalších. Zaskvel sa i ako Golaud v Debussyho opere Pelléas a Mélisanda a ako Nechľudov v Cikkerovom Vzkriesení. Pravidelne sa venuje i koncertnej činnosti. Popri speváckej kariére zasvätil svoj život aj charite. Pravidelne sa zúčastňuje rôznych charitatívnych podujatí, na ktorých vystupuje.

Kto je Daniel Buranovský?

Daniel Buranovský je vynikajúci slovenský sólistický a komorný hráč na klavír. Rozvinul bohatú koncertnú činnosť aj v zahraničí. Ako sólista spolupracoval s takmer všetkými orchestrami na Slovensku. Je vyhľadávaný poprednými slovenskými spevákmi a inštrumentalistami, najmä pre spoluprácu v duu. Dosť často účinkuje s Martinom Babjakom.

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
  • ISO 37001
  • EMAS SK-000057
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok