Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

20. 5. 2019

10 rokov TAVI

Pri príležitosti "10 rokov transkatétrovej implantácie aortálnej bioprotézy v NÚSCH, a.s.," sa dňa 30.5.2019 uskutoční podujatie pre kardiológov a internistov so záujmom o kardiológiu. Koná sa v kongresovom centre hotela Gate One v Bratislave. Koordinátorom podujatia je primár Oddelenia intervenčnej kardiológie NÚSCH, a.s., MUDr. Viliam Fridrich, PhD.

Detail novinky...

29. 4. 2019

Medzinárodný deň sestier v NÚSCH

Pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier sa v NÚSCH, a.s., dňa 11.5.2019 uskutočnil odborný seminár pod názvom "Srdcové zlyhávanie z pohľadu sestry."
Podujatie otvorol generálny riaditeľ a predseda predstavenstva NÚSCH, a.s., Ing. Mongi Msolly, MBA.

Detail novinky...

8. 4. 2019

4. Slovenský kardiochirurgický kongres

V dňoch 9. - 10. mája 2019 sa konal 4. Slovenský kardiochirurgický kongres s medzinárodnou účasťou (Demänovská dolina, hotel Chopok). Organizátorom kongresu bol PSCHS pod vedením MUDr. M. Hulmana, PhD., prednostu Kliniky kardiochirurgie a primára Oddelenia kardiochirurgie NÚSCH, a.s. Viac informácií na www.skchk.sk.

 

Detail novinky...

18. 3. 2019

Výstavba DKC v Bratislave napreduje

Deti s chorými srdiečkami sa budú už čoskoro liečiť v novovybudovaných priestoroch pri NÚSCH, a.s. Práce na výstavbe nového Detského kardiocentra napredujú. Detské kardiocentrum sa tak stane dominantou komplexu NÚSCH, a.s., v Bratislave. Na aktuálny stav priamo na stavbe sa v pondelok 18. marca 2019 bola pozrieť ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská.

Detail novinky...

4. 3. 2019

44. angiologické dni s medzinárodnou účasťou v Prahe

V dňoch 28.02.2019 - 02.03.2019 sa v Prahe konal už 44. medzinárodný angiologický kongres, ktorého hlavnou náplňou je cievna medicína. V rámci kongresu sa uskutočnili priame prenosy rôznych katetrizačných výkonov. Po prvýkrát v histórii tohto kongresu sa na priamych prenosoch zúčastnil aj Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., Bratislava. Atmosféru priblížil príspevok Slovenského rozhlasu a článok s videom agentúry SITA.

 

Detail novinky...

21. 2. 2019

Seminár organizovaný farmaceutmi Nemocničnej lekárne NÚSCH, a.s

21. februára 2019 sa v priestoroch zasadacej miestnosti Kliniky cievnej chirurgie NÚSCH, a.s., uskutočnil už piaty seminár organizovaný farmaceutmi Nemocničnej lekárne určený pre farmaceutov z Bratislavy a blízkeho okolia so záujmom o klinicko-farmaceutické činnosti. Téma seminára bola „Liekmi indukované poškodenie uropoetického systému."

 

Detail novinky...

18. 2. 2019

NÚSCH, a.s., v Slovenskom rozhlase

Prácu operačných sestier v súvislosti s Európskym dňom perioperačnej ošetrovateľskej starostlivosti sestier v Slovenskom rozhlase priblížili vedúca sestra Úseku operačných sál Mgr. Monika Zibrinová a pán prednosta Kliniky kardiochirurgie MUDr. Michal Hulman, PhD.
Celý rozhovor si môžete vypočuť TU.

Detail novinky...

18. 2. 2019

Aktuality.sk - rozhovor

Ďakujeme portálu Aktuality.sk za pekný rozhovor so špičkovým lekárom MUDr. P. Vařejkom, CSc. (vedúci lekár Oddelenia intervenčnej angiológie).

Prečítať si ho môžete TU.

Detail novinky...

15. 2. 2019

Publikácia o NÚSCH, a.s.

NÚSCH, a.s, vydal publikáciu o jednotlivých jeho klinikách a oddeleniach a predovšetkým o špičkovom tíme odborníkov, ktorí garantujú vrcholnú kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Pozrite si publikáciu o NÚSCH, a.s.

Detail novinky...

14. 2. 2019

Zákaz návštev v NÚSCH, a.s.

Z dôvodu epidemického výskytu akútnych respiračných ochorení, chrípky a chrípke podobných ochorení na území SR, je v NÚSCH, a.s., od 12.2.2019 zákaz návštev na všetky lôžkové oddelenia. O jeho odvolaní budeme informovať.
Za pochopenie ďakujeme. 

 

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • OHSAS
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, OHSAS, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok