Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

  • +421 (2) 59 320 111

Novinky

30. 9. 2022

UNIKÁTNY ZÁKROK

Lekári NÚSCH, a.s., zrealizovali unikátny zákrok na odstránenie brušnej aneuryzmy. Išlo o prvú operáciu tohto typu v strednej a východnej Európe. Aneuryzmu vyplnili špeciálnym materiálom. Novou metódou sa má predísť zlyhaniu operácie a potrebe ďalšieho zákroku. Viac informácií TU.

Detail novinky...

16. 8. 2022

NÚSCH, a.s., v TA3

Pri horúčavách trpí najviac cievny systém. Ako chrániť organizmus? V relácii Raňajky na TA3 o žilovej trombóze porozprávala angiologička NÚSCH, a.s, MUDr. Zuzana Eľková. Viac informácií TU.

Detail novinky...

4. 8. 2022

ŽILOVÁ TROMBÓZA

Počas dlhého cestovania dochádza k hromadeniu krvi v dolných končatinách, čo sa môže podpísať pod vznik tzv. cestovateľskej trombózy. Vhodnou prevenciou sú rôzne cviky, dôležitý je tiež pitný režim. Pre TASR to priblížila angiologička NÚSCH, a.s.,
MUDr. Zuzana Eľková. Viac čítajte TU.

Detail novinky...

11. 7. 2022

ZÁKAZ NÁVŠTEV

Návštevy v NÚSCH, a.s., od 11.07.2022 nie sú povolené.
Viac informácií TU.

Detail novinky...

11. 7. 2022

NÚSCH, a.s., v TA3

Horúce počasie a srdcové choroby sú nebezpečnou kombináciou. Čo sa deje s prehriatym srdcom? Ako zabrániť kolapsu z tepla? A čo môžeme urobiť preto, aby naše srdce zostalo zdravé? Aj to sú otázky, na ktoré odpovedala v TA3 kardiologička z Oddelenia kardiochirurgie MUDr. Eva Bučeková, PhD. Rozhovor nájdete TU.

Detail novinky...

6. 7. 2022

PODCAST - Zdravé reči

Video z nahrávania podcastu “Zdravé reči” s hygieničkou NÚSCH, a.s., MUDr. Danielou Križanovou, PhD., MPH, je už dostupné na youtube. Viac informácií TU.

 

Detail novinky...

13. 6. 2022

UPOZORNENIE

V posledných týždňoch sa na sociálnych sieťach rozmohli aktivity zamerané na propagáciu „úžasných liekov“ na liečbu ochorení srdca a ciev. Pacientom sa ponúka zázračné „prečistenie“ ciev, či iné medicínske nezmysly. Ide o aktivity podvodníkov, ktorí sa ľudovo nazývajú „šmejdi“ a často operujú zo zahraničných serverov mimoeurópskych krajín. Ponúkané „lieky“ majú nejasný pôvod i zloženie, neprešli žiadnou kontrolou úradov pre registráciu liečiv a môžu pre užívateľa znamenať závažné zdravotné riziko.
Viac čítajte TU.

Detail novinky...

6. 5. 2022

CME SEMINÁRE

Vedecká rada NÚSCH, a.s., priamo podporuje a zabezpečuje kontinuálne neinštitucionálne vzdelávanie v oblasti kardiovaskulárnej medicíny pre lekárov aj sestry organizovaním pravidelných celoústavných seminárov. Konajú sa v priestoroch Kongresovej sály na -2. poschodí a začínajú vždy o 14.30 hod. Účasť je otvorená a bezplatná aj pre odbornú verejnosť mimo NÚSCH, a.s. Aktuálny program CME seminárov nájdete TU

Detail novinky...

3. 5. 2022

NÁVŠTEVY v NÚSCH, a.s.

Pre priaznivý vývoj epidemickej situácie v NÚSCH, a.s., sa opäť povoľujú návštevy na lôžkových oddeleniach nemocnice.
Hospitalizovaných pacientov je možné navštevovať počas víkendových dní v čase platných návštevných hodín (15:00-17:00). Výnimkou sú Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny a Oddelenie kardiochirurgie, kde sú návštevy naďalej zakázané. U návštev aj sprevádzajúcich osôb je stále podmienený vstup na oddelenia prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom FFP2. Ďakujeme za pochopenie.

Detail novinky...

3. 3. 2022

Pomoc Ukrajine

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., v Bratislave je pripravený pomôcť pacientom z Ukrajiny s kardiovaskulárnymi ochoreniami a poskytnúť im potrebnú zdravotnú starostlivosť.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
  • ISO 37001
  • EMAS SK-000057
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok