Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

  • +421 (2) 59 320 111

Novinky

7. 7. 2011

Likvidácia tumoru cielenou liečbou

V NÚSCH, a.s. sme úspešne ako prvý z okolitých štátov zaviedli úplne nový liečebný postup, ktorý spočíva v cielenej aplikácii liečiva – chemoterapeutika, priamo do tumoru oka. Zákrok vykonávajú lekári na našom Oddelení diagnostickej a intervenčnej rádiológie pod vedením primára MUDr. Ivana Vuleva, PhD., MPH.

Detail novinky...

27. 6. 2011

Liečba varixov v NÚSCH, a.s nebolestivou, revolučnou metódou

NÚSCH, a.s. ponúka svojim pacientom liečbu kŕčových žíl novou, miniinvazívnou a nebolestivou metódou VNUS Closure Fast (Covidien). Zákrok vykonávajú naši špičkoví lekári z Kliniky cievnej chirurgie ambulantne a pri lokálnej anestézii.

Detail novinky...

27. 6. 2011

Naši pacienti už môžu využívať pripojenie cez Wi-Fi

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. v týchto dňoch spustil pripojenie na internet cez Wi-Fi. Touto službou, náš ústav, ako špičkové zdravotnícke zariadenie, vychádza v ústrety pacientom, ale aj ich rodinným príslušníkom.

Detail novinky...

23. 6. 2011

Prvý zákrok v SR - implantovanie defibrilátora bez zavedenia elektródy do srdca

Dnes sa v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH) uskutočnil jedinečný, prvý zákrok v Slovenskej republike. Išlo o implantovanie defibrilátora na prevenciu náhleho úmrtia pri závažných ochoreniach srdca s tým – a v tom nastáva prevratná zmena, že nie je potrebné zavedenie elektródy do srdca.

Detail novinky...

21. 6. 2011

Výstavba pavilónu Detského kardiocentra nadobúda reálne kontúry

Už v krátkej dobe bude môcť NÚSCH, a. s. oznámiť termín vyhlásenia verejného obstarávania na stavbu nového pavilónu Detského kardiocentra a predpokladaný začiatok samotnej stavby.

Detail novinky...

13. 6. 2011

Úžasné tretie miesto pre naše pracovisko - Detské kardiocentrum

Naši kolegovia z Detského kardiocentra sa umiestnili na úžasnom 3. mieste z takmer 25 družstiev vo varení rybacej polievky. Toto ocenenie získal tím DKC v rámci Medzinárodnej súťaže vo varení dunajskej rybacej polievky, ktorá bola súčasťou 14. ročníka Medzinárodného festivalu vodníkov. Podujatie sa konalo uplynulú sobotu - 11. júna na Hviezdoslavovom a Rybnom námestí v Bratislave.

Detail novinky...

7. 6. 2011

Prídťe podporiť náš skvelý tím vo varení rybacej polievky!

V sobotu 11. júna 2011 sa uskutoční medzinárodná súťaž vo varení dunajskej rybacej polievky, na ktorej nebude ani tento rok chýbať náš tím z Detského kardiocentra. Prídťe nás podporiť ochutnaním a pridelením bodov našej originálnej rybacej polievke.

Detail novinky...

1. 6. 2011

Deň detí medzi srdiečkami

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa v utorok 31. mája 2011 v Detskom kardiocentre (pracovisko NÚSCH, a. s.) už po piatykrát uskutočnil "Deň detí medzi srdiečkami." Medzi choré deti opäť prišli herci, speváci, ale aj hokejisti.

Detail novinky...

27. 5. 2011

V Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s. už IV. angiologický deň

NÚSCH, a.s. dnes na svojej pôde privítal už po štvrtýkrát odborníkov z oblasti angiológie na angiologickom dni so zahraničnou účasťou, čím vznikla tradícia tohto podujatia.

Detail novinky...

26. 5. 2011

Akreditácia na špecializačné štúdium v detskej kardiológi

Klinika detskej kardiológie LF UK v spolupráci s NÚSCH, a. s. pracovisko DKC získala akreditáciu na špecializačné štúdium v detskej kardiológii.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
  • ISO 37001
  • EMAS SK-000057
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok